Konec zkušebních přístupů k e-knihám

Připomínáme, že ke konci června končí většina dočasných přístupů k elektronickým knihám vyjednaných v souvislosti s koronavirovými opatřeními na univerzitě. Uložte si kapitoly, které budete potřebovat ke studiu či výzkumu, dokud je čas.

24. 6. 2020 Jiří Poláček

Konkrétně k 30. červnu končí přístup k následujícím kolekcím e-knih:

• Učebnice z vydavatelství Cambridge University Press. Celkem asi 110 kousků z oblastí ekonomie a managementu. Původní oznámení zde.
  • E-knihy z produkcí amerických univerzit pod hlavičkou De Gruyter. Z oblasti Business & Economics je v nabídce přes 5 000 položek. Původní oznámení zde.
  • Kolekce JSTOR ebooks s tisíci knih od více než 60 akademických vydavatelů. V kategorii označené Business & Economics je zařazeno více jak 2 000 titulů. Původní oznámení zde.
  • Oxford Scholarship a Oxford Reference, tj. e-knihy, slovníky, encyklopedie apod. z produkce Oxford University Press či dalších univerzitních vydavatelů (Yale, Princeton, Florida, MIT, …). Původní oznámení zde.
  • E-knihy T&F, CRC a Routledge na platformě taylorfrancis.com – více jak 15 000 elektronických knih v oblasti Economics, Finance, Business & Industry. Původní oznámení zde.

Dále připomínáme, že 26. června končí přístup k výukovým videím SAGE Research Methods a následně 10. července k online nástroji pro jazykovou korekturu anglických textů Writefull.