Správa webových stránek ESF MU

Propagace připravovaných akcí

V Kalendáři akcí uveřejňujeme pozvánky na události organizované fakultními pracovišti a studentskými spolky. Nabízíme také propagaci na sociálních sítích, fakultních LCD obrazovkách a plakátech. Informace k akcím můžete zasílat prostřednictvím tohoto formuláře.

Zveřejnění zprávy ve Zpravodaji

Pro publikování zprávy ve Zpravodaji vyplňte prosím připravený formulář.

Informace pro Tiskový odbor RMU

O významných událostech a dosažených výsledcích lze informovat také Tiskový odbor RMU, který na základě vlastní úvahy zajistí odpovídající medializaci (např. formou článku, tiskové zprávy či tisková konference). V takovém případě můžete kontaktovat přímo redaktorku Ing. Emu Wiesnerovou.

Požadavky na změny údajů o osobách a pracovištích

Údaje o pracovištích a jejich zaměstnancích jsou automaticky přebírány z externích databází (Magion, Inet, ISEP). Žádosti o změnu těchto údajů zasílejte přímo do helpdesku v Inetu. Jako informovanou osobu uveďte ve zprávě vedoucího pracoviště.

Připomínky k fakultnímu webu

Připomínky k obsahu, grafice či technickému řešení webových stránek ESF MU posílejte na adresu správce webu.

Provoz webu zajišťuje Ústav výpočetní techniky Masarykovy univerzity. Webovou administraci najdete zde.