Další vzdělávání

Bakalář na zkoušku

Uvažujete o studiu na vysoké škole, ale nevíte, zda by vás to bavilo? Jestli byste to zvládali časově? Nebo jste už ze školy déle a nejste si jisti, zda zvládnete naskočit zpět do studijních povinností? Bojíte se přijímaček? Nejste si jisti, který obor si vybrat? Chcete si nezávazně vyzkoušet studium na vysoké škole?

Právě pro vás jsme připravili projekt Bakalář na zkoušku, díky kterému si můžete vyzkoušet studium předmětů na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity se všemi náležitostmi.

Zjistit víc

Odborné kurzy pro veřejnost

Ekonomicko-správní fakulta MU nabízí v rámci celoživotního vzdělávání jednodenní a vícedenní kurzy vhodné pro doplnění dovedností v různých profesních i zájmových oblastech.

Nabídka kurzů je určena pro širokou veřejnost, podmínkou je pouze ukončené středoškolské vzdělání a zaplacení ceny kurzu dle platné cenové nabídky uvedené u každého jednotlivého kurzu. Přihlásit se je možné přes Obchodní centrum MU, link je uveden u každého kurzu. Na závěr každého kurzu bude jeho účastníkům vydáno osvědčení o jeho absolvování.

Prohlédnout nabídku

Kurzy na míru

Ekonomicko-správní fakulta MU nabízí v rámci celoživotního vzdělávání širokou škálu vzdělávacích aktivit vhodných pro dlouhodobé profesní vzdělávání zaměstnanců soukromých i veřejných organizací, zaměstnavatelů, podnikatelů a dalších zainteresovaných osob. V nabídce se nachází kurzy z oblasti účetnictví, daní, managementu, projektového řízení, práva, data miningu, práce s tabulkovými procesory a dalšími softwarovými nástroji pro analýzu dat a právních informací a také široká škála jazykových kurzů. Na závěr každého kurzu bude jeho účastníkům vydáno osvědčení o jeho absolvování.

Obsahovou náplň jednotlivých kurzů je možné po předchozí dohodě přizpůsobit požadavkům konkrétních společností a dalších zájemců.

Prohlédnout nabídku

Přihlášení k odběru newsletteru:

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.