Učebnice od Cambridge University Press

Vydavatelství Cambridge University Press zpřístupnilo do 31. května 2020 pro MU zdarma všechny své učebnice.

27. 3. 2020 Jiří Poláček

Ze všech oborů je učebnic dostupných 779. Z oboru ekonomie se jedná o 68 kousků a z oboru managementu o 45 učebnic.

Současně vydavatelství zpřístupnilo také kolekci Elements. V ní publikuje přehledové texty o výzkumu z různých oblastí. Pro ESF MU jsou relevantní zejména následující série:

• Elements in Austrian Economics
  • Elements in Evolutionary Economics
  • Elements in Public Economics
  • Elements in Public and Nonprofit Administration
  • Elements in Quantitative Finance
  • Elements in the Economics of Emerging Markets
  • Elements in Business Strategy
  • Elements in Corporate Governance
  • Elements in Leadership
  • Elements in Organization Theory
  • Elements in Public and Nonprofit Administration

Veškerý obsah je dostupný na platformě Cambridge Core. Pro přístup k obsahu zvolte nahoře na stránce odkaz „Institution login“, vyhledejte Masarykovu univerzitu a následně se přihlaste s pomocí UČO a sekundárního hesla.

Cambridge Core Více na ezdroje.muni.cz