Vědecko-výzkumné akce

Pořádáme nejrůznější vědecko-výzkumné akce od konferencí a odborných seminářů, přes mezinárodní kolokvia až po přednášky pro veřejnost.

Pravidelné akce

Young Economists' Meeting (YEM)

Mezinárodní konference Young Economists' Meeting se koná od roku 2015, a to zpravidla jednou ročně na jaře v prostorách Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity.

Více

Masaryk University Economic Seminars (MUES)

Výzkumné semináře MUES představují jedinečnou příležitost, jak se mohou vědci, vědkyně a studující z ECON MUNI propojit se zahraničními výzkumníky a výzkumnicemi.

Více

PEARL Workshop

Workshop s názvem Public Economics At the Regional and Local Level (PEARL) se tradičně koná na konci května na ECON MUNI.

Více

Evropské finanční systémy

Konference se zaměřuje na převládající vědecké poznatky v oblasti globálních finančních trhů a finančních systémů. Naposledy se uskutečnila v roce 2019.

Více

Mezinárodní kolokvium o cestovním ruchu

Kolokvium probíhá prezenčně formou diskuse nad zvolenými tématy z oblasti cestovního ruchu. Předem oslovení odborníci zahajují každé téma krátkým příspěvkem.

Více

Mezinárodní kolokvium o regionálních vědách

Platforma pro setkávání odborníků z ekonomických a příbuzných společenských věd, zabývajících se výzkumem evropských regionů, mikroregionů a měst.

Více

Současné trendy ve výzkumu
veřejného sektoru

Mezinárodní konference se zabývá aktuálními trendy ve výzkumu veřejné správy. Naposledy se konala v roce 2020.

Více

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.