Dvojí titul na University of East Anglia

17. 2. 2020 Dana Staňková

Je nám velkým potěšením oznámit, že se naší fakultě povedlo uzavřít exkluzivní smlouvu s University of East Anglia. Tato smlouva umožňuje našim studentům navazujících magisterských programů absolvovat na University of Anglia jeden rok svého studia a získat tak k našemu magisterskému titulu i britský Master’s degree MSc (Master of Science).

Hlásit se mohou studenti navazujících magisterských programů Hospodářská politika, Podniková ekonomika a management, Finance a Ekonomie.

Více informací o programu najdete na našem webu zde.

Všechny studenty, které tato nabídka zaujala, tímto také zveme na informační schůzku, která se uskuteční ve středu 19. 2. 2020 v 10:00 v zasedací místnosti na děkanátu ESF (2. patro).  Na schůzce vystoupí Dr Emiliya Lazarova, vedoucí School of Economics na University of East Anglia, která představí univerzitu a studijní programy. Dále se budete moci zeptat koordinátorů ze zahraničního oddělení ESF na všechny organizační a studijní záležitosti spojené s výjezdem.  

Pokud Vás nabídka zaujala a rádi byste se informační schůzky zúčastnili, prosím přihlaste se na email dana.stankova@econ.muni.cz

Těšíme se na vás!

Zahraniční oddělení ESF

Více článků

Přehled všech článků