Den otevřených dveří 2019

 

21. ledna 2019

Využijte příležitost a přijďte se podívat, jak to u nás na Ekonomicko-správní fakultě MU vypadá. Srdečně zveme všechny budoucí studenty na Den otevřených dveří v budově fakulty (Lipová 41a, Brno). Informace o hodině konání upřesníme.

Program minulého ročníku 2018:

Přednášky o studiu na ESF a aktivitách pro studenty

Informace o studiu na ESF, studentských aktivitách a řada dalších praktických postřehů a zkušeností.

Ekonomický experiment – Trustgame

Důvěru v neznámé lidi si mohli návštěvníci vyzkoušet na ekonomickém experimentu v nově zrekonstruovaných experimentálních laboratořích.

Svět kryptoměn

Přednáška o bitcoinu a dalších kryptoměnách. Současný globální fenomén, o kterém se hodně mluví, ale současně dost málo ví.

Prohlídky areálu – učebny, koleje, menza, SVI

Zájemcům byla představena fakulta a její okolí. Návštěvníci nahlédli do učeben, zjistili jaké je na ESF vybavení a zázemí, kde mohou bydlet a kde si dát něco dobrého na zub. Areálem provázeli studenti, kteří se podělili i osobní zkušenosti.

Studentská zóna

Informace o studijních oborech, detailech přijímacího řízení, možnostech výjezdů do zahraničí (Erasmus), počítačovém vybavení ESF a Středisku vědeckých informací. Občerstvení a dotankování energie bylo k dispozici v Chillout zóně. Návštěvníkům se představily studentské spolky AIESEC, MUNIE a Klub investorů.

Těšíme se na vaši účast v roce 2019!

Fotografie z minulého ročníku 2018

Více fotografií je k dispozici ve Fotogalerii Dne otevřených dveří 2018.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.