Den otevřených dveří

26. ledna 2022, online

Chceš se stát odborníkem v oblasti ekonomie, podnikání, finančních trhů, cestovního ruchu nebo veřejné správy? Pokud ano, navštiv virtuálně Ekonomicko-správní fakultu MU a zjisti, co tě baví!

rezervovat termín

Neváhej a zarezervuj si termín!

Během Dne otevřených dveří získáš informace ke studijním programům a zjistíš další podrobnosti ohledně přijímaček. K dispozici ti budou studenti připravení odpovědět na všechny tvé dotazy. K online návštěvě je potřeba se zaregistrovat a vybrat si konkrétní čas.

Načítám...
Načítám...

Na co se můžeš těšit?

Přiblížíme ti, jak vypadá studium na Ekonomicko-správní fakultě MU. Proto jsme pro tebe připravili program, který ti pomůže ujasnit si možnosti studia u nás. Na průběhu celé akce se podílí současní studenti, kteří ti sdělí své zážitky a zkušenosti. Dojmy ze studia tak budeš mít z první ruky.

 

Video o studiu a životě v Brně

 

Chatovací místnosti se současnými studenty

 

Informace o studiu v zahraničí a jazycích

 

Virtuální prohlídku fakulty

 

Soutěže a další doprovodný program

Odpovídat na tvé dotazy budou

Sára

Ondra

Dáša

Anička

Terka

Odkud pro tebe budeme vysílat?

Načítám mapu…

Den otevřených pro tebe připravuje Ondra a Bára

Ondra

„Studium na naší fakultě si hned oblíbíte. I přes velké množství studentů se setkáte s velmi individuálním přístupem a v průběhu jednotlivých ročníků pak na vás čeká řada akcí po celém Brně, kde se můžete setkat se svými spolužáky a přáteli.“

Ondra
Regionální rozvoj, 1. ročník navazujícího magisterského studia

Bára

„Ekonomicko-správní fakulta je pro mě úžasně živé prostředí. Moderní a příjemná atmosféra je ideální pro studium i setkávání se se studenty. Výuka je často doplněná příklady ze současnosti a dalšími zajímavostmi, a tak jsem zatím nenarazila na jediný předmět, který by mě nebavil.“

Bára
Ekonomie, 1. ročník navazujícího magisterského studia

Sleduj nás, ať ti nic neunikne!

Facebook Instagram

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.