XVI. ročník soutěže o nejlepší seminární práci z předmětu Strategické řízení podniku

12. 1. 2018

Dne 14.12.2017 se uskutečnil již 16. ročník tradiční studentské soutěže o nejlepší seminární práci z předmětu Strategické řízení podniku, kterou pořádal za Katedru podnikového hospodářství Ing. Viliam Záthurecký, MBA., Ph.D. se svým týmem (Ing. Martina Jaňurová, Ing. Martin Cenek a Mgr. Ing. Martin Štěrba) pod záštitou děkana Ekonomicko-správní fakulty MU prof. Ing. Antonína Slaného, CSc. a za účasti prorektora Masarykovy univerzity doc. JUDr. Ivana Malého, CSc.

Soutěže se zúčastnilo 5 nejlepších z celkem 20 týmů – seminárních skupin z předmětu „Strategické řízení podniku“. Úroveň seminárních prací byla dle hodnotitelů na vysoké úrovni a potvrdila odbornou připravenost studentů na řešení problémů podnikové praxe.

Soutěž podpořilo několik významných donátorů finančními a věcnými dary, které byly určeny výhradně pro účastníky soutěže. Po soutěži a předání cen proběhlo přátelské setkání studentů, učitelů a donátorů u dobrého jídla a sklenky vína.