Vyhlášení Fondu rozvoje Masarykovy univerzity pro rok 2018

18. 9. 2017 Ondřej Petr

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rektor Masarykovy univerzity vyhlásil pátý ročník interní soutěže pro podporu projektů Fondu rozvoje Masarykovy univerzity pro rok 2018 (FRMU 2018).

Projekty je možné podávat v těchto tematických okruzích:

A) Podpora pedagogické práce akademických pracovníků a profilace a inovace studijních programů/oborů na úrovni předmětů/kurzů

B) Tvůrčí práce studentů směřující k inovaci vzdělávací činnosti

Podávané projekty musí být v souladu s Dlouhodobým záměrem MU na léta 2016–2020. Příslušné dokumenty jsou dostupné zde.

Finanční rozmezí pro předkládané projekty je minimálně 50.000,– Kč, maximálně 100.000,– Kč.

Sběr návrhů projektů na Ekonomicko-správní fakultě bude uzavřen dne 24. 10. 2017, tj. o týden dříve než je stanoveno uzavření sběru projektů na úrovni MU.

Následně budou projekty kontrolovány na Oddělení pro strategii a rozvoj ESF MU a předány na vyhodnocení na Rektorát Masarykovy univerzity.

Pro vytvoření a podání projektu bude stejně jako v uplynulých ročnících využit systém ISEP.

Podrobné informace k pravidlům a podání projektů je možné nalézt zde.

Kontaktní osobou na Ekonomicko-správní fakultě je Mgr. Bc. David Póč – David.Poc@econ.muni.cz, +420 549 494 492.