Vítězové šachového turnaje

Šachový turnaj o přeborníka Masarykovy univerzity pro rok 2018 vyhrála studentka FSpS.

18. 5. 2018 Jan Nepovím

Celouniverzitní šachový turnaj pořádala Ekonomicko-správní fakulta MU k příležitosti Dies Academicus. Zastoupeny byly všechny fakulty Masarykovy univerzity. Mezi sebou se utkalo 25 hráčů z 5 zemí světa.

Vítězkou turnaje se stala Nataša Richterová z FSpS, která získala titul Přebornice šachového turnaje Masarykovy univerzity pro rok 2018 a současně se stala nejlepší studentkou v utkání. Druhé místo vybojoval Jozef Petrželka z FF a stal se tak nejlepším zaměstnancem šachového turnaje. Třetí místo obsadil absolvent PřF, Martin Pokladník.

Všem srdečně gratulujeme, organizátorům děkujeme za skvěle připravenou akci a těšíme se na vás i v dalších ročnících.