Valná hromada mezinárodního projektu ReCiPSS

20. 11. 2019 David Póč

Ve dnech 20. – 21. 11. 2019 Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity hostí 4. Valnou hromadu velkého mezinárodního projektu z programového rámce Horizon 2020 pod názvem "Resource-efficient Circular Product-Service Systems" (ReCiPSS). Čtyřletý projekt je zaměřen do oblasti cirkulární ekonomiky, kdy spolupracují výzkumné organizace s firmami z oblasti tzv. bílé elektroniky a automobilového průmyslu (firmy Gorenje a Bosch). Řešitelem projektu je Královský technologický institut (KTH) ze Švédska. Cílem je vytvořit modely cirkulární ekonomky aplikované v jednotlivých průmyslových sektorech v Evropské unii.

Více informací o projektu naleznete níže: