V rámci letošní soutěže Grantové agentury ČR je ESF zapojena do 13 projektových návrhů

18. 4. 2018 Ondřej Petr

Akademičtí pracovníci Ekonomicko-správní fakulty MU jsou zapojeni celkem ve 13 projektových návrzích s plánovaným počátkem řešení v roce 2019, které byly podány do letošní veřejné soutěže Grantové agentury ČR. V sedmi z návrhů standardních projektů vystupuje fakulta v roli navrhovatele, v pěti v roli spolunavrhovatele, v jednom případě se jedná o juniorský projekt. Katedra ekonomie a Katedra veřejné ekonomie vstoupily do soutěže se čtyřmi návrhy, Katedra financí a Katedra regionální ekonomie a správy se dvěma návrhy a Katedra podnikového hospodářství s jedním návrhem projektu.