Průběžné pořadí týmů v soutěži Do práce na kole 2019

20. 5. 2019 Michal Jirásek

Tento květen už pátým rokem probíhá na fakultě soutěž Do práce na kole. V ní spolu soutěží týmy složené ze zaměstnanců a doktorandů fakulty, kteří místo klíčků od auta berou do rukou řídítka a dojíždí co nejčastěji do práce na kole či koloběžce (popř. docházejí pěšky).

V pravidelnosti prozatím vede tým "Mission Impossible" s více než 90 % cest do práce a z práce na kole či pěšky. Tento tým velmi těsně stíhají "VaV – Veselé a vytrvalé" a "Podniková informatika". Pořadí této soutěže ale může ovlivňovat třeba pravidelnost zapisování cest účastníky, a tak se pořadí může ještě hodně měnit.

O něco jasnější je situace v překonané vzdálenosti, kde prozatím dominuje tým "Mentolky" s průměrnými 112 kilometry na člena týmu. V závěsu se drží "Q v akci" se 103 km a "Mission Impossible" s 92 km na člena týmu.

Držme účastníkům palce a hlavně jim přejme příjemné počasí pro jejich cesty!

Veselé a vytrvalé
Podniková informatika
„Q v akci“ jezdí za každého počasí