Program podpory rozvoje jazykových kompetencí

2. 6. 2021 Dana Staňková

Právě byl vyhlášen Program podpory rozvoje jazykových kompetencí akademických pracovníků ESF pro rok 2021.

Do programu, jehož cílem je vytvořit předpoklady pro rozvoj internacionalizace na ESF MU, se mohou hlásit všichni akademičtí pracovníci a studenti doktorských studijních programů ESF, kteří chtějí rozvíjet své znalosti angličtiny.

V rámci programu bude žadatelům splňujícím podmínky poskytnuta podpora ve formě:

• finančního příspěvku na prokazatelně vynaložené náklady spojené s rozvojem jazykových kompetencí v anglickém jazyce (např. kurzovné v jazykových školách apod.)
  • finančního příspěvku na prokazatelně vynaložené náklady spojené se získáním certifikátu osvědčujícího jazykové kompetence v AJ (např. poplatek za zkoušku CAE, FCE apod.)

Aktuální podmínky programu pro rok 2021 najdete zde.

Přihlašování probíhá prostřednictvím online formuláře, termín pro vyplnění přihlášky je 31. 7. 2021.

V případě dotazů se prosím obraťte na Danu Staňkovou ze Zahraničního oddělení.