Pozvánka na Ph.D. seminář

27. 11. 2017 Jana Švecová

Vážení studenti, rádi bychom vás pozvali na Ph.D. seminář pod vedením Yang Lia (Queen's University Belfast) a Miroslava Mejzlíka (senior konzultant ABB). Seminář proběhne v anglickém jazyce a bude mít dvě části. V první se zaměříme na metodologii kvalitativního výzkumu - s příkladem v článku, který je v současnosti ve třetím kole revizí do časopisu Research Policy - v druhé pak na transfer technologií v podnikové praxi.

Seminář proběhne ve středu 29. listopadu od 9 do 11 hodin ve Velké zasedací místnosti na děkanátě. Využijte příležitosti a přijďte si poslechnout, jak vzniká špičkový výzkum a jaká je podniková praxe.