Nové webové stránky ESF

16. 11. 2017

V pondělí 20. 11. 2017 spouštíme nové webové stránky ESF!

Hlavním důvodem pro změnu byla nejen snaha o harmonizaci stránek fakulty se stránkami univerzity, ale i jejich zkvalitnění z hlediska formy i obsahu. Věříme, že se vám stránky budou líbit a dobře sloužit.

Nové webové stránky najdete od pondělí na stávající adrese www.econ.muni.cz.

Přesun na nový server bude internetovými operátory načítán postupně, proto prosíme zejména během pondělí o trpělivost. Pokud by nastaly jakékoli technické komplikace s jejich fungováním na Vašem PC, obraťte se, prosím, přímo na administrátora webových stránek (webmaster@econ.muni.cz).

Zcela novou podobu má aktuálně jen sekce určená Uchazečům o studium. Další dvě sekce – Studenti a Zaměstnanci – mají novou pouze základní strukturu. Ta povede na jednotlivé „staré“ stránky, které budou v průběhu akademického roku postupně nahrazovány novými. Staré webové stránky budou dostupné na webové adrese www6.econ.muni­.cz.