Nové Bistro ve vestibulu fakulty

18. 9. 2017 Jan Slezák

Se začátkem nového akademického roku zahájilo provoz nové Bistro ve vestibulu fakulty.

V nabídce naleznete například saláty, bagety, polévky či jejich zvýhodněné kombinace. Samozřejmostí je široký výběr kvalitních káv, nealkoholických nápojů, pečiva, cukrovinek, mléčných výrobků a dalších pochutin. Nabídka bude průběžně obměňována a doplňována např. o sezónní produkty.

To vše si můžete vychutnat pondělí – pátek (soboty, kdy v budově fakulty probíhá výuka), od 7:30 do 20:00 hodin, v moderním prostředí na pohodlných křeslech, sedačkách či „na stojáka“. Se změnou provozovatele již nebude možné platit pomocí ISIC/ITIC/zaměs­tnanecké karty. Tuto možnost nabízí i nadále nejblíže pobočka Menzy na Vinařské (250m od budovy fakulty) či nově Veggie Bar na Moravském náměstí.

V blízké době budou možnosti placení rozšířeny o platební karty a stravenky.