Mentoringový program EY: DělEY business jako holka

25. 10. 2021 Ekonomicko-správní fakulta MU

Slovo „business“ je sice rodu mužského, ale to neznamená, že do něj nemůžou vstoupit ženy. V EY mají konzultantky, které pomáhají firmám růst a působí i na vedoucích pozicích (dokonce i na té nejvyšší). Pokud tedy máte pocit, že kariéra v tomto oboru by pro vás byla to pravé, nenechejte se zastavit žádnými předsudky!

Společnost EY pro vysokoškolské studentky nově spouští program business koučování od holek pro holky. Propojí vás s konzultantkou z EY z oddělení Strategie a transakce nebo přímo z Consultingu. Ta vám poté bude dělat mentorku a pomůže vám nasměrovat kariéru. Celý tříměsíční program je samozřejmě zdarma. Holky si prostě musí pomáhat!

Více informací o programu a podmínkách účasti v něm získáte zde. Uzávěrka přihlašování je 30. října.