II.kolo Erasmus+ pro zaměstnance ESF

9. 10. 2020 Dana Staňková

Akademičtí i neakademičtí zaměstnanci ESF mají nyní možnost hlásit se na Erasmus mobility pro jarní semestr 2020/2021. Přihlašování probíhá on-line, termín pro podání přihlášek je 21. října 2020, 23:59. 

Akademici mohou přes program Erasmus+ vyjet do zahraničí na výukový nebo školicí pobyt. Aktuální seznam volných míst na partnerských univerzitách ESF, kde lze realizovat výukové pobyty, najdete na našem webu zde.  

V rámci programu je také možné pozvat na ESF odborníka z praxe a financovat jeho pobyt
z prostředků Erasmu (podrobné informace najdete zde). V případě, že byste o tuto možnost měli zájem, ozvěte se prosím na e-mail Dana.Stankova@econ.muni.cz do 21. 10. 2020. 

Neakademičtí pracovníci se mohou hlásit na Erasmus+ školicí pobyty. Přehled školení nabízených zahraničními univerzitami je k dispozici na webu IMOTION. Je také možné domluvit si školení na vybrané instituci individuálně. 

Ti, kteří již mají potvrzenou přihlášku na mobilitu v podzimním semestru 2020/2021, mohou vzhledem k aktuální epidemiologické situaci výjezd přesunout také na jarní semestr. O změně semestru výjezdu je však třeba co nejdříve informovat Zahraniční oddělení ESF.  

Podrobné informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete na stránkách Centra zahraniční spolupráce

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na Zahraniční oddělení ESF.

Více článků

Přehled všech článků