Hospodářské noviny zdarma pro studenty a zaměstnance MUNI ECON

4. 10. 2021 Ekonomicko-správní fakulta MU

Hospodářské noviny jsme na fakultě mohli číst ve čtecích koutcích mezi přednáškami, nyní je však načase přesunout se do online světa. Proto neváhejte a využijte celoroční digitální předplatné Hospodářských novin, které je pro studenty a zaměstnance naší školy zcela bezplatné!

Službu již od roku 2018 poskytuje partner Ekonomicko-správní fakulty MU, společnost KPMG ve spolupráci s vydavatelstvím Economia, a.s. Čerstvé zprávy z byznysu tak můžete zdarma číst na webu iHNed.cz nebo v mobilní aplikaci HN pro iOS a Android.

Jak získat předplatné?

Pokud jste předplatné využívali v minulém akademickém roce, můžete v něm pokračovat i nadále. Noví zájemci si jej mohou aktivovat jednoduše ve 3 krocích:

1. Na webové stránce hn.cz/econ zadejte aktivační kód: HNECON-2022
  2. Pro registraci použijte UČO@mail.muni.cz nebo UČO@econ.muni.cz
  3. Dokončete aktivaci předplatného.

Po přihlášení pod svými přístupovými údaji se pak již můžete začíst do zajímavého obsahu Hospodářských novin.