EY soutěž #prolepsizivotpacientu

3. 11. 2020 Anna Mašátová

Poradenská společnost EY ve spolupráci s Pacientskou radou ministra zdravotnictví vyhlašuje studentskou soutěž #prolepsizivotpacientu o nejlepší udržitelný model financování pacientských organizací. 

Sestavte 2–3 členný tým, přihlaste se do 10. listopadu 2020 a pomozte EY vytvářet lépe fungující svět kolem nás!

Využijte příležitost vyzkoušet si práci na reálném projektu EY konzultantů, který navíc někomu doopravdy pomůže. Odhalíte příležitosti, jak veřejné finance ve zdravotnictví efektivně využít, a nakonec je spravedlivě rozdělíte a vyhodnotíte jejich užívání. Nebudete na to sami, k ruce vám budou zkušení konzultanti z EY.

Vítězný tým získá reálnou možnost ovlivnit veřejné financování pacientských organizací a pomůže pacientům a vládním odborníkům nastavit efektivní a udržitelný model. A co víc, odměnou za nejlepší navržený model je 30 000 Kč nebo také stáž v EY či v Pacientské radě.

O pacientských organizacích a roli Pacientské rady

Pacientské organizace působí v neziskovém sektoru a vedou je samotní pacienti a jejich blízcí. Každá organizace má své zaměření a úzce spolupracuje s odborníky na danou problematiku. Vybraní zástupci organizací pak tvoří Pacientskou radu, která je partnerem ministra zdravotnictví České republiky – připomínkuje řízení, vydává stanoviska a chrání tím práva a potřeby pacientů.

Neváhejte a zapojte se! Detaily soutěže a přihlášku najdete na http://bit.ly/EYsoutez

Harmonogram:

  • uzávěrka přihlášek: 10. 11.
  • kick off – detailní představení projektu a zadání: 12. 11.
  • možnost doplňujících otázek na EY a Pacientskou radu: 12. 11. – 18. 11.
  • samostatné vypracování projektu: 19. 11. – 1. 12.
  • odevzdání výstupů: 1. 12.
  • závěrečná prezentace vybraných týmů a vyhodnocení: 7. 12.

Více článků

Přehled všech článků