AIESEC Brno vyhlásil fakultu partnerem roku

5. 3. 2019 Anna Mašátová

Dne 26. února 2019 proběhla v hotelu Avanti slavnostní akce AIESEC Partners Awards 2019, kde byla předána ocenění spolupracujícím univerzitám, školám a dalším partnerům AIESEC Brno.

Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity pro rok 2019 získala cenu "Partner roku AIESEC Brno".

Za fakultu ocenění převzali Anna Mašátová, koordinátorka strategických partnerství a David Póč, vedoucí oddělení projektové podpory, dříve také Board of Advisors AIESEC Brno.

Naše fakulta spolupracuje s AIESEC Brno již od roku 1998, tedy od samého vzniku brněnské pobočky, a my se velmi těšíme na další vzájemně obohacující spolupráci na smysluplných projektech.