Zlatý hattrick ECON MUNI

10. 2. 2020 Dagmar Špalková

V žebříčku nejlepších vysokých škol, který publikoval časopis Týden, se již potřetí v řadě umístila Ekonomicko-správní fakulta Masarykovy univerzity na prvním místě v kategorii Ekonomie. Jednotlivé fakulty byly hodnoceny objektivní metodikou sestávající z hodnocení čtyř kritérií: zájmu uchazečů o školu, pedagogického zabezpečení, vědních výstupů a vnějšího hodnocení. Anketa běží již pátým rokem a letos se do hodnocení zapojilo 50 z více než 70 vysokoškolských subjektů v ČR. Jsme hrdí, že jsme prvenství znovu obhájili a že se tak stalo již potřetí v řadě.

Děkan fakulty tímto děkuje všem vyučujícím a zaměstnancům fakulty, kteří svým nasazením a usilovnou prací opět přispěli k prvenství fakulty.

Zdroj: časopis Týden 8/20