Uzavření budovy fakulty ve dnech 9.–13. 12. 2020

19. 11. 2020 Jan Slezák

Ve dnech 9.–13. prosince proběhne výměna hlavního rozvaděče v budově fakulty. Po uvedenou dobu bude přerušena dodávka elektrické energie a budova bude uzavřena. Zajištěn bude pouze provoz Informační služby a serverovny. Všechny fakultní IT služby (Studium On-Line, e-mail, vzdálené přístupy ASPI, MS Dynamics NAV 2018 a další, disky H: a V:) tak budou dostupné.

Žádáme všechny pracovníky o maximální využití možností práce z domova, včetně zajištění on-line výuky.

V případě potřeby je možné pro on-line výuku využít místností v Univerzitním kampusu (seminární místnosti B11/211 a B11/228) a na Komenského náměstí (S117 a 206). V učebnách je k dispozici počítač s dotykovou obrazovkou, webkamerou s mikrofonem, MS Teams Office 2016 a Cisco Meeting Application. V kampusových učebnách je navíc vizualizér. Rovněž je možné použít vlastní notebook a připojit se přes eduroam. S přípravou na výuku z domova či z náhradních učeben je vám připraven pomoci celý tým CIKTu.

Požadavky na využití náhradních učeben, technickou pomoc a další dotazy spojené s touto akcí zasílejte na e-mail vypadek@econ.muni.cz.

S díky za pochopení a spolupráci

Jan Slezák
tajemník