Přihlaste se na pozici asistenta/ky marketingu a HR v ATEMIT

8. 12. 2021 Ekonomicko-správní fakulta MU

(placená inzerce)

Baví vás marketing a chcete získat zkušenosti na B2B trhu? Přidejte se k ATEMIT a pomozte marketingovému týmu společnosti s marketingovou komunikací se zákazníky a s náborem nových zaměstnanců.

Jak bude vypadat váš pracovní den?
Poté, co se trochu rozkoukáte a projdete potřebným zaškolením, vytvoříte tým s vedoucí marketingu a HR. Společně budete tvořit velkou oporu obchodního oddělení, a to v mnoha směrech – budete vytvářet různé propagační materiály, statistiky, prezentace, pečovat o stávající zákazníky, spravovat webové stránky a sociální sítě, zajišťovat vzorky atd. A jelikož se společnost ATEMIT neustále rozrůstá, budete pomáhat také s náborem nových zaměstnanců. V ATEMIT však nezapomínají ani na své stávající zaměstnance, a proto o ně vzorně pečují – vaším úkolem bude například také pořádat firemní akce, nakupovat dárečky nebo tvořit firemní noviny. K tomu všemu budete postaveni před výzvy spojené s novými projekty, které ve firmě rozjíždějí. Tak co, půjdete do toho?

Jste ideální/m uchazečem/kou, pokud:
• máte vystudovanou stavební nebo ekonomickou fakultu (marketingová specializace výhodou), absolventi jsou vítáni
• máte zájem se učit nové věci, jste samostatní a zapálení
• zvládáte jak rutinní práce, tak přicházíte s novými nápady, jak marketing firmy posunout dál
• máte marketingové znalosti a také technické myšlení – obojí je v marketingu ve stavebnictví potřeba
• perfektně ovládáte češtinu slovem i písmem – to se vám při tvorbě propagačních materiálů bude hodit
• umíte anglicky alespoň tak, abyste porozuměli psanému textu
• nebojíte se komunikovat

Co za vaši práci v ATEMIT nabízejí?
• dlouhodobou práci na plný úvazek ve stabilní české firmě
• služební notebook a mobilní telefon
• odpovídající finanční ohodnocení včetně podílu na zisku firmy
• dárečky k narozeninám a Vánocům
• zasloužených 5 týdnů dovolené, abyste mohli nabrat sílu na nové nápady
• společenské akce několikrát do roka
• občerstvení na pracovišti – můžete si dát čaj nebo třeba výbornou kávu, které se v ATEMIT vypije přes 85 kg za rok :-)
• ve zdravém těle zdravý duch, proto získáte možnost pořídit si Multisport kartu

U konkurzu v ATEMIT hodně dají na to, jaký mají z uchazeče dojem. Nemají rádi přikrášlování, mlžení a neurčité odpovědi. Hledají někoho, kdo přizná, že něco neumí nebo ho něco nebaví. Cení si upřímnosti a férového jednání. Pokud jste takoví, pošlete do ATEMIT svůj životopis s fotografií a připojte pár řádků, jaká je vaše motivace pracovat právě v ATEMIT, co vás baví, co vás nebaví – rádi se o vás v ATEMIT dozvědí více a u konkurzu se o tom budete moci pobavit. :-)

Nástup je možný obratem. V ATEMIT pečlivě čtou každý životopis a všem odpovídají.

Další informace naleznete zde. V případě zájmu o danou pozici prosím kontaktujte Ing. Terezu Maškovou:
e-mail: personalni@atemit.cz