Erasmus+ je tady!

12. 2. 2020 Dana Staňková

Autorka: Klára Šenková; Erasmus, Croatia

Pro studenty, kteří by v příštím akademickém roce rádi vyjeli na studijní pobyt Erasmus+, bylo nyní otevřeno 1. kolo výběrového řízení.

Vybírat můžete z více než 80 univerzit. Přihlašování probíhá online, termín pro podání přihlášek je 25. února 2020, 23:59.

Seznam partnerských univerzit, na které se můžete hlásit a další informace o přihlašování najdete na našem webu www.econ.muni.cz/erasmus.

Pro zájemce bude v prvním týdnu semestru zorganizována informační schůzka, která se bude konat v úterý 18. 2. 2019, 18:00 v učebně P304. Na schůzce budou shrnuty nejdůležitější informace o přihlašování a výjezdu a budete mít také prostor pro vaše dotazy. Otázky můžete zasílat již nyní prostřednictvím tohoto odkazu: https://app.sli.do/event/uqpujdgy

Těšíme se na vaše přihlášky! 😊

Zahraniční oddělení ESF