Erasmus+ 2021/2022 je tady!

1. 2. 2021 Dana Staňková

Pro studenty, kteří by v příštím akademickém roce rádi vyjeli na studijní pobyt Erasmus+, bylo nyní otevřeno 1. kolo výběrového řízení.

Vybírat můžete z více než 90 univerzit. Přihlašování probíhá on-line, termín pro podání přihlášek je ve středu, 24. února 2021, 23:59.

Seznam partnerských univerzit, na které se můžete hlásit, a další informace o přihlašování najdete na našem webu www.econ.muni.cz/erasmus.

Pro zájemce také pořádáme informační schůzku, která se bude konat v úterý 9. 2. 2021 v 13:00 prostřednictvím MS Teams. Připojit se můžete zde.

Na schůzce se dozvíte, jak si vybrat tu správnou univerzitu, jak probíhá výběrové řízení, co je potřeba vyřídit před odjezdem, jak skloubit studijní pobyt se studiem na ESF a mnohé další. Budete mít možnost zeptat se na vše, co vás zajímá.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátorku programu Danu Staňkovou na dana.stankova@econ.muni.cz.

Těšíme se na vaše přihlášky!