Druhé kolo přihlašování na Erasmus+, Partnerské univerzity, Ceepus a další programy

10. 5. 2021 Dana Staňková

Alexandra Adamišinová, Erasmus Lichtenštejnsko, 2020

Studenti, kteří by v příštím akademickém roce rádi vyjeli na studijní pobyt do zahraničí, se aktuálně můžou hlásit do těchto programů:

• Erasmus+, 2. kolo pro pobyty v jarním semestru 21/22

V nabídce stále máme více než 60 univerzit, např. v Itálii, Německu, Francii, Finsku a další. Seznam volných míst, odkaz na přihlášku a další informace o programu najdete na www.econ.muni.cz/erasmus. Termín pro podání přihlášek je 30. května 2021.

• Partnerské univerzity, 2. kolo pro pobyty v jarním semestru 21/22

V nabídce jsou prestižní univerzity v Brazílii, Číně, Koreji, Mexiku, Rusku a USA. Podrobné informace o přihlašování a odkaz na přihlášku najdete na našem webu zde. Termín pro podání přihlášek je 30. května 2021.

• Erasmus+ ICM, 2. kolo pro pobyty v jarním semestru 21/22

Přes tento program se můžete hlásit na mimoevropské univerzity. Aktuální kolo nabízí volná místa např. v Dominikánské republice, Izraeli, Vietnamu nebo na Filipínách. Výběrové řízení organizuje Centrum zahraniční spolupráce. Termín pro přihlášení je 1. června 2021.

• Ceepus, pobyty v podzimním i jarním semestru 21/22

Program Ceepus sdružuje univerzity střední a východní Evropy. Vycestovat tak můžete např. do Rakouska, Slovinska, Chorvatska, Maďarska a dalších destinací.

Seznam univerzit a informace o přihlašování najdete na našem webu zde. Termín pro podání přihlášek je 15. června 2021 (pro pobyty v podzimním i jarním semestru), popř. 30. října 2021 (pouze pro pobyty v jarním semestru).