Úspěšným absolventům programu CŽV byla předána osvědčení

21. 9. 2022 Petr Valouch

Dne 16. 9. 2022 byla na naší fakultě slavnostně předána osvědčení o úspěšném ukončení programu CŽV Finanční poradenství - Generali ČP. Osvědčení osobně převzalo 13 úspěšných absolventů a dalším 5 bude zasláno z důvodu nemožnosti se slavnostního aktu zúčastnit osobně. Absolventi převzali osvědčení z rukou proděkana pro kombinované studium, CŽV a kvalitu Petra Valoucha, garanta programu Martina Svobody a zástupce Generali ČP Petra Libicha.

V průběhu dvou let se účastníci programu na naší fakultě vzdělávali v oblastech základů ekonomie, finančního účetnictví, daní, podnikových financí, bankovnictví, pojišťovnictví, práva, ale také absolvovali praxi a trénovali své dovednosti a znalosti v kurzech spojených s péčí o zákazníka, behaviorálními financemi, atd. 13 úspěšných absolventů se navíc rozhodlo pokračovat ve studiu na naší fakultě v bakalářském kombinovaném studijním programu Finance, účetnictví a daně a pokusí se tak získat i titul bakaláře ekonomie. Ihned po skončení slavnostního aktu se pak přidali k ostatním studentům tohoto programu a zahájili s nimi nový akademický rok.

Gratulujeme všem úspěšným absolventům programu a těm, co pokračují v dalším studiu na naší fakultě, přejeme mnoho dalších studijních úspěchů! A v neposlední řadě je nutno poděkovat také Generali ČP za podporu svých zaměstnanců v oblasti dalšího vzdělávání, bez níž by to rozhodně nešlo, a jež může sloužit jako příklad výborné praxe při spolupráci soukromého sektoru a vysokých škol!

Fotografie z předání osvědčení