Návod pro používání Microsoft Teams

2. 4. 2020 Eva Koudelková

Microsoft Teams je nástroj pro rychlou komunikaci a týmovou spolupráci s využitím rychlých zpráv, videokonferencí, sdílení plochy, společných dokumentů, správ úkolů a dalších nástrojů. V současné komplikované situaci je MS Teams hojně využíván pro online výuku, a proto pro Vás byl připraven kvalitně zpracovaný a podrobný návod pro používání MS Teams. V návodu najdete, jak program nainstalovat a nastavit, rady pro použití při komunikaci (chat, videohovor, schůzky) a využití pro spolupráci týmů (vytváření a nastavení týmů, nastavení poštovní schránky týmu a kalendáře). Kvalitně zpracovaný a podrobný návod najdete zde.

Další nástroje najdete na webové stránce Online výuka na ESF MU.

Jestli Vás zajímá, jak s bezkontaktní výukou bojují ostatní kolegové na univerzitě, přečtěte si článek „Učitel přesunul výuku do videí: Studenti jsou na naše obličeje zvyklí, my si zvykáme“, který vyšel v Magazínu M.