KRES v rámci dvojice projektů připravuje nový doktorský program

9. 10. 2017 Ondřej Petr

Katedra regionální ekonomie a správy realizuje ve spolupráci s vybranými odborníky Katedry veřejné ekonomie a s Oddělením pro strategii a projektovou podporu dvojici komplementárních projektů Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání, k nimž již byla vydána Rozhodnutí o poskytnutí dotace.

Jedná se o projekty „Tvorba výzkumně zaměřeného doktorského studijního programu Regionální ekonomie“ a „Výzkumná infrastruktura doktorského studijního programu Regionální ekonomie“. Na realizaci projektů se podílí přední zahraniční experti, prof. Manfred M. Fischer z Wirtschafts Universität Wien a prof. Elena Žárska z Ekonomické univerzity v Bratislavě. Více informací o náplni projektů a základních finančních charakteristikách naleznete v odkazech výše.

Projekty jsou spolufinancované Evropskou unií.