Krátkodobá týdenní stáž v Japonsku

3. 10. 2017 Michaela Sudická

Studenti mezinárodních vztahů, ekonomie a veřejné politiky mají mimořádnou příležitost přihlásit se na týdenní stáž v Japonsku, která proběhne od 6.- 13. 12. 2017.

Veškeré náklady na letenku, ubytování, pojištění a stravu jsou hrazené z fondů v rámci programu MIRAI, díky kterému je do Japonska pozváno 70 studentů ze zemí Evropy a střední Asie.

Během pobytu se studenti účastní řady přednášek, diskuzí na univerzitách, exkurze do regionů, pobytu v japonské rodině a také si připraví prezentaci.

Podmínky:

1. dobrý studijní průměr
  2. zájem o Japonsko
  3. ochota mít přednášku o svém pobytu v Japonsku
  4. aktivní používání sociálních sítí (i během pobytu v Japonsku)
  5. věk: starší dvaceti let
  6. platný cestovní pas během programu
  7. dobrá znalost angličtiny
  8. zájem o česko-japonské vztahy a jejich upevnění
  9. studium v jednom z následujících oborů: mezinárodní vztahy, ekonomie, věřejná politika

Student, který pobýval v Japonsku déle než 6 měsíců, se nemůže zúčastnit.

Termín pro podávání přihlášek je 10. 10. 2017.

Pro přihlášení vyplňte přihlášku a pošlete na na michaela.sudicka@econ.muni.cz nebo odevzdejte osobně na Zahraničním oddělení.

Více informací naleznete pod následujícím odkazem a na facebooku programu.