Fakulta připravila pro své zaměstnance netradiční překvapení

21. 12. 2020 Ekonomicko-správní fakulta MU

V letošním roce jsme pro naše zaměstnance a jejich děti neměli možnost uspořádat tradiční mikulášskou akci přímo na fakultě, tak jsme se rozhodli, že zkusíme dětem udělat radost jinou formou. V Zoo Brno jsme přímo jménem dětí našich zaměstnanců adoptovali soba polárního, kterému jsme dali jméno ESFík podle zkratky naší fakulty.

ESFík – Sob polární

Zaměstnanci i děti měli obrovskou radost a některé už nám obratem zaslaly své výrobky a krásné obrázky, které pro ESFíka namalovaly. Jako dárek dostaly děti také vstupenku do brněnské Zoo, aby jej mohly s rodiči navštívit. Pro každé z dětí jsme ve spolupráci s proděkankou pro vnější vztahy připravili osobní přání k Mikuláši a podělili se s nimi o radost z adopce soba ESFíka. Zároveň jsme takto podpořili Zoo Brno, která kvůli pandemii přišla o značnou část financí na péči o svá zvířata.

K Vánocům jsme zaměstnancům kromě lahve fakultního vína nadělili možnost hlasováním rozhodnout o příspěvku na vzdělávací dobročinné projekty, které fakulta podpoří stanovenou částkou za každého zaměstnance. Společně tak věnujeme finanční dary na projekty Lepší škola pro všechnyNotebooky pro distanční výuku dětí samoživitelů v celkové výši 48 000 Kč.

I na jaře jsme třem neziskovým organizacím darovali stolní počítače, tak jsme moc rádi, že můžeme opět pomoci a vykouzlit tak nejeden úsměv na tváři.

Děkujeme všem zaměstnancům za jejich práci a nasazení v tomto roce a přejeme příjemné prožití Vánoc, pevné zdraví a vše dobré v roce 2021.