Do světa s MUNI – Keep moving 2018

9. 11. 2018 Michaela Sudická

Prezentace Zahraničního oddělení ESF MU a Centra zahraniční spolupráce MU.

Ve středu (7. 11. 2018) proběhla na fakultě akce Keep moving pořádaná Zahraničním oddělením ESF a Centrem zahraniční spolupráce MU. Studenti se na ní dozvěděli o veškerých možnostech, jak vyjet na zahraniční studijní nebo pracovní pobyt. Kromě programu Erasmus + byly představeny i méně známé programy jako CEEPUS nebo partnerské univerzity v celém světě, na které právě probíhá výběrové řízení.

Během večera zazněly také prezentace od studentů ESF, kteří už do zahraničí vyjeli. O své zkušenosti se se všemi podělili studenti, kteří strávili semestr na University of Kansas v USA. Tuto partnerskou univerzitu nám představili spolu se svými americkými spolužáky, kteří studují tento semestr na ESF. Od dalších studentek jsme slyšeli zážitky z jejich pobytu na partnerské University of Victoria v Kanadě a Erasmu ve francouzském městě Rennes.

Pokud se chcete dozvědět více, projděte si prezentaci z akce a webové stránky jednotlivých programů, na které prezentace odkazuje.