Úvodní stránka kolokvia

Registrace a ubytování

Konferenční poplatek

Vložné na kolokvium činí 3900 Kč, vč. DPH.

Vložné zahrnuje organizační náklady a náklady spojené s vydáním sborníku, konferenční materiály, stravu a občerstvení v průběhu kolokvia (vč. společenského večera).
Vložné nezahrnuje náklady na ubytování.
Cena vložného je jednotná a nelze ji dělit na jednotlivé položky.
Při neúčasti na kolokviu se vložné nevrací, je ale možné za sebe poslat náhradníka, pokud nám to oznámíte předem.

Na základě zaplaceného vložného je možné publikovat jeden příspěvek ve sborníku a konference se může zúčastnit jedna osoba.

Bez popisku

Registrace

Registrace na konferenci bude probíhat prostřednictvím Obchodního centra Masarykovy univerzity do 10. 4. 2023. Orientace v Obchodním centru je podobná jako v e-shopu. Po dokončení registrace obdržíte potvrzující email s platebními informacemi.

Při registraci věnujte prosím zvýšenou pozornost vyplnění fakturačních údajů (vč. IČ, DIČ a plného názvu organizace). Tyto údaje budou uvedeny na faktuře a není možné je později změnit! Účastníky kolokvia ze Slovenska prosíme, aby jako DIČ vyplnili IČ k DPH.

V rámci jedné registrace je možné přihlásit více účastníků najednou. Počet účastníků (a tedy i konferenčních poplatků) upravte v nákupním košíku. V tomto případě do poznámky uveďte celá jména a tituly všech přihlašovaných účastníků. Bude vystavena jedna faktura pro všechny účastníky. (Potřebujete-li fakturu pro každého účastníka jednotlivě, je nutné provést registraci samostatně.)

Registrace pro zaměstnance Masarykovy univerzity: Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu kolokvium@econ.muni.cz.

Přihlásit se na kolokvium

Platba a daňový doklad

Pokyny pro platbu konferenčního poplatku obdržíte emailem po přihlášení na kolokvium.  Dokument s platebními údaji najdete také ve své objednávce v Obchodním centru MU.

Platbu proveďte nejpozději do 30. 4. 2023

Jakmile bude platba připsána na náš účet, v Obchodním centru MU si můžete stáhnout fakturu - daňový doklad.

Stáhnout platební údaje / daňový doklad

Ubytování

Pro účastníky kolokvia jsou rezervovány pokoje v hotelu Kraví Hora v Bořeticích, a to do do 30. 4. 2023. S ohledem na omezený počet pokojů doporučujeme provést vaši objednávku ubytování co nejdříve.

Objednávat ubytování je možné prostřednictvím emailu hotel@kravihora.cz. Při rezervaci uveďte, že jste účastníkem Mezinárodního kolokvia o regionálních vědách pořádaného Masarykovou univerzitou.

Dvoulůžkový pokoj na Hotelu I. - 2.190 Kč za 1 noc
Dvoulůžkový luxusní pokoj na Hotelu I. 2.790 Kč za 1 noc
Dvoulůžkový pokoj na Hotelu II. - 2.190 Kč za 1 noc
Jednolůžkový pokoj na Hotelu II. - 1.890 Kč za 1 noc
Dvoulůžkové apartmá na Hotelu III. - 2.790 Kč za 1 noc

Účastníci konference obdrží slevu 10 % z výše uvedených cen. Cena zahrnuje snídani. Cena nezahrnuje místní poplatek 15 Kč os./noc.

 

Bez popisku

Bez popisku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.