Zapojte se do soutěže Cena Wernera von Siemense

23. 11. 2020 Ekonomicko-správní fakulta MU

Opět se hledají a oceňují nejlepší studenti, vedoucí prací a školitelé, mladí vědci a nejlepší pedagogové.

Společnost by neměla zapomínat, že bez dobrých akademických pracovníků to nejde, a Siemens si to bere za své! Oceňují vedoucího práce a nejlepšího pedagoga.

Proč se do soutěže zapojit?

• Mezi vítěze se rozděluje téměř 1 milion korun.
  • Doporučte vítěze, a získáte 10 tisíc korun.
  • Stejná odměna jako pro studenta čeká i na vedoucího jeho práce.
  • Bude zveřejněno prvních 10 diplomových a disertačních prací, které se dostaly do užšího výběru.
  • Vítězným projektům bude zajištěn mediální zájem laické i odborné veřejnosti.
  • Práce jsou hodnoceny porotou složenou z předních odborníků vysokého školství a AV ČR.

Lze se zapojit v několika soutěžních kategoriích – viz níže.

Počet přihlášených studentů od vedoucího prací ani počet nominací za pracoviště nejsou omezeny a je možné přihlásit se opakovaně.

Přihlašování bude ukončeno 30. listopadu 2020, tak nepromarněte svoji šanci a přihlaste se na www.cenasiemens.cz!