Video: Začíná se uvolňovat prezenční výuka

23. 11. 2020 redakce Magazínu M

Zlepšující se epidemická situace v Česku znamená mimo jiné i změny v možnostech prezenční výuky na vysokých školách. Jak se změny promítnou na Masarykově univerzitě přiblížil v komentáři rektor Martin Bareš. Další informace související s koronavirem a provozem na MU najdete na muni.cz/koronavirus a na stránkách jednotlivých fakult (https://www.econ.muni.cz/koronavirus).

Změny umožní také prezenční zkoušení v maximálním počtu deseti osob v jedné místnosti. Povolené budou individuální konzultace a praxe u třetích osob.

Přestože dochází k uvolňování opatření a Česká republika se od pondělí posune z nejvyššího na 4. stupeň rizika nákazy, zůstává Masarykova univerzita v červeném stupni pohotovosti na univerzitním eskalačním semaforu.

(Text převzat z Magazínu M. a z muni.cz/koronavirus)