Užijte si studium na Coursera zdarma

8. 7. 2020 Michal Jirásek

Už jen do konce července se můžete v rámci bezplatného přístupu naší fakulty registrovat k novým kurzům na platformě Coursera. Coursera je MOOC (Massive Open Online Course) platforma, která nabízí online kurzy na velké množství témat, vyučované zástupci předních zahraničních univerzit a organizací (např. Stanford, Duke University, Google).

Naši studenti a zaměstnanci se tak mohou:

• přihlásit do více než 3 800 kurzů na různá témata (vyučovaných většinou v angličtině, ale v menší míře i v jiných světových jazycích),
  • zdarma získat přístup k jinak placeným službám (vč. certifikátů absolvování).

Do kurzů se lze přihlašovat do 31. července 2020 a dokončovat je do 30. září 2020.

Využijte této příležitosti a rozšiřte si během léta obzory!

Pokud máte zájem, prosím vyplňte tento formulář: https://muni.cz/go/df720c

Důležité informace:

• Licenci dostanete formou pozvánky na svůj univerzitní e-mail nebo se můžete registrovat skrz odkaz po vyplnění formuláře.
  • Pokud narazíte na problémy při procesu registrace, prosím, kontaktujte Michala Jiráska: mijirasek@mail.muni.cz.