Studentská soutěž „Z no-room na Chill room“

2. 3. 2022 Katarína Benediková

Pro každého může odpočinek a relax znamenat něco jiného. Fakulta proto nabízí studentům jedinečnou příležitost rozhodnout o konkrétní podobě tzv. chill roomu, který se bude nacházet oproti recepci při hlavním vstupu do ESF. Studenti mají možnost si během tvorby návrhu místnost prohlédnout osobně, případně využít fotodokumentace a rozměrů specifikovaných v manuálu k tvorbě návrhu.

Zapojit se mohou všichni studenti (nejen Masarykovy univerzity), a to buď jako jednotlivci nebo v rámci týmu. Vypracované projekty mohou zasílat na e-mail skas@econ.muni.cz do 4. 4. 2022. Během soutěže bude účastníkům poskytnuta online podpora ze strany studentské komory akademického senátu ESF MU.

Projekty bude hodnotit komise tvořená ze členů akademické obce MU, včetně studentů ESF. Výherní návrh bude následně fakultou zrealizován a jeho tvůrci obdrží finanční odměnu ve výši 10 000 Kč.

Oceněny budou také týmy na druhém a třetím místě. Kromě finančního ohodnocení se mohou studenti těšit i na věcné odměny.

Bližší pravidla a harmonogram soutěže naleznete níže.

Pravidla a průběh soutěže Manuál k tvorbě návrhu Vzorový návrh