Studenti TopSeCu a HR managementu v centrále Vienna Insurance Group

19. dubna 2018 podnikli vybraní studenti TopSeCu a HR managementu exkurzi do hlavního sídla našeho významného partnera Vienna Insurance Group.

25. 4. 2018 Jolana Navrátilová

Ve dvacátém patře centrály VIG s nádherným výhledem nás uvítali Dieter Pscheidl, vedoucí oddělení evropských vztahů, a Angela Fleischlig-Tangl z týmu lidských zdrojů. Poté jsme mohli své schopnosti a talent pro pojišťovnictví otestovat v pojišťovací hře, kterou připravil Dietmar Kremnitzer. Přes četná úskalí postoupily všechny skupiny jen s mírnou ztrátou do druhého fiskálního roku, v němž pružně zareagovaly změnou firemních politik.

Při neformálním obědě jsme mohli diskutovat s několika zaměstnanci Vienna Insurance Group z různých sektorů a oddělení, včetně pro nás poměrně exotické námořní dopravy. Odpolední program začal procházkou městem, kterou vedl Johannes Göllner a zakončil návštěvou Leopoldova muzea, jehož rozsáhlé sbírky secesního umění VIG podporuje.