Přijďte se podívat na výstavu studentských prací MUNISS a přihlaste se do nového ročníku!

15. 11. 2021 Veronika Mašínová

Rádi bychom vás upozornili na právě probíhající výstavu studentských prací v prostorách Ekonomicko-správní fakulty MU. Výstava je sestavena z prací zaměřených na rozvoj města Brna v rámci Meziuniverzitní studentské soutěže MUNISS. Můžete si zde prohlédnout práce z posledních 4 ročníků této soutěže a přihlásit se do toho nadcházejícího!

Co je vlastně MUNISS?

MUNISS je soutěž pro všechny studentky a studenty z Masarykovy univerzity, VUT i Mendelovy univerzity v Brně konaná každoročně již od roku 2009. Je pořádána ve spolupráci s Magistrátem města Brna, který je hlavním partnerem celého projektu, a především zadavatelem témat jednotlivých ročníků. V rámci soutěže se tedy můžete těšit na řešení studií zaměřených na rozvoj města.

Během soutěže se zúčastníte workshopů a konzultací s odborníky a díky práci v multioborových týmech poznáte studenty z odlišných škol, fakult a oborů. O nové znalosti a zkušenosti tedy opravdu nebude nouze. Kromě zkušeností, nových kontaktů a přátel můžete navíc získat i finanční odměnu, mezi nejlepší týmy se dělí částka ve výši 100 000 korun. Soutěž byla založena a je realizována Katedrou podnikového hospodářství ve spolupráci s Oddělením pro strategii a projektovou podporu na Ekonomicko-správní fakultě MU.

Pokud vás soutěž zaujala, pak bližší informace najdete na www.muniss.cz. Přihlašování do dalšího ročníku právě probíhá a bude ukončeno na konci listopadu 2021.