Přihlašování do vzdělávacího programu Centra rozvoje pedagogických kompetencí

11. 6. 2018 Dominika Tóthová

Chtěli byste zlepšit svoji výuku, ale nevíte kde a jak začít?

Máte zájem obohatit své předměty o nové didaktické metody a postupy?

Rádi byste využili zkušeností a poznatků svých kolegů?

Zajímá Vás názor pedagogických expertů na záležitosti, se kterými se běžně setkáváte při výuce?

Pokud ano, pak je vzdělávací program CERPEK právě pro Vás. Pokud máte zájem se do vzdělávacího programu přihlásit, aktuálně probíhá přihlašování do Běhu C. Přihlásit se můžete do 1. 7. 2018.

Veškeré potřebné informace včetně přihlašovacího formuláře naleznete na webové stránce www.cerpek.muni.cz, v případě dotazů kontaktujte organizátory na cerpek@muni.cz.

Masarykova univerzita dlouhodobě usiluje o rozvoj kvality výuky a vzdělávání. Jedním z nástrojů, které k tomu účelu využívá, je rozvoj pedagogických kompetencí svých vyučujících. Z toho důvodu vzniklo Centrum rozvoje pedagogických kompetencí (CERPEK), jehož cílem je systematické zvyšování úrovně pedagogických kompetencí zejména začínajících vysokoškolských učitelů prostřednictvím nového vzdělávacího programu.