Navštivte Berlín s Falling Walls

Středoevropský technologický institut CEITEC ve spolupráci s Německou akademickou výměnnou službou (DAAD) a Velvyslanectvím Spolkové republiky Německo v Praze organizuje Falling Walls Lab Czech Republic 2018.

19. 4. 2018 Viktorie Klímová

Plakát Falling Walls Lab Czech Republic

Smyslem akce je umožnit studentům, vědcům i podnikatelům prezentovat skvělý nápad, převratnou myšlenku, či řešení problému za pouhé 3 minuty. Akce se koná 16. května v brněnském vědeckém centru Vida! Termín pro přihlášení je 25. dubna 2018 a komunikačním jazykem je angličtina. Přihlásit se můžete přes webovou stránku, kde také najdete podmínky účasti.

Na vítěze čeká cesta do Berlína a účast na celosvětovém finále, které se uskuteční 8. listopadu 2018 v Berlíně. Den poté se koná Falling Walls konference, kde vystoupí 20 světových vědců z různých oborů a nejlepší účastníci soutěže.

Více informací o Falling Walls Lab Czech Republic naleznete zde.

Kontaktní e-mail: fallingwalls@ceitec.cz

Oficiální stránka mezinárodní Falling Walls Lab a Falling Walls Conference