Jednodení intenzivní kurz: Rko – nejpopulárnější nástroj pro Business Data Analytics

31. 5. 2021 Pavlína Studená

Chcete se naučit základům práce s R – práce s daty v prostředí R-Studia (načítání, ukládání, manipulace s datovým souborem), zacházení se základními objekty v Rku a jednoduché analýzy? Přihlaste se do našeho intenzivního jednodenního kurzu, kde Vás naučíme nejen Rko ovládnout, ale také porozumět jeho filozofii a tak z něj vytěžit maximum.

Rko - nejpopulárnější nástroj pro Business Data Analytics
Jednodenní kurz pro ty, chtějí a potřebují z dat vytěžit užitečné informace pomocí R-Studia

pátek 4. 6. 2021, online
Rozvrh: 9:00–17:00, časová dotace kurzu je 8 hodin, včetně přestávky

Bližší informace a obsah kurzu najdete tady.

Kurz je určen jak pro studenty, tak pro širokou veřejnost, podmínkou je pouze ukončené středoškolské vzdělání a zaplacení ceny kurzu, která je 1500 Kč. Přihlásit se je možné přes Obchodní centrum MU.

Podívejte se i na kompletní nabídku kurzů celoživotního vzdělávání na fakultním webu.