Celoživotní vzdělávání

Akreditované studijní programy CŽV

Nabízíme ucelené studium celoživotního vzdělávání (CŽV) v rámci akreditovaných profesních bakalářských studijních programů s možností následného pokračování v řádném studiu a uznání úspěšně ukončených předmětů. Pro následující akademický rok nabízíme možnost studia v následujících studijních programech:

Zjistit víc

Odborné kurzy pro veřejnost

Ekonomicko-správní fakulta MU nabízí v rámci celoživotního vzdělávání jednodenní a vícedenní kurzy vhodné pro doplnění dovedností v různých profesních i zájmových oblastech.

Nabídka kurzů je určena pro širokou veřejnost, podmínkou je pouze ukončené středoškolské vzdělání a zaplacení ceny kurzu dle platné cenové nabídky uvedené u každého jednotlivého kurzu. Přihlásit se je možné přes Obchodní centrum MU, link je uveden u každého kurzu. Na závěr každého kurzu bude jeho účastníkům vydáno osvědčení o jeho absolvování.

Prohlédnout nabídku

Kurzy na míru

Ekonomicko-správní fakulta MU nabízí v rámci celoživotního vzdělávání širokou škálu vzdělávacích aktivit vhodných pro dlouhodobé profesní vzdělávání zaměstnanců soukromých i veřejných organizací, zaměstnavatelů, podnikatelů a dalších zainteresovaných osob. V nabídce se nachází kurzy z oblasti účetnictví, daní, managementu, projektového řízení, práva, data miningu, práce s tabulkovými procesory a dalšími softwarovými nástroji pro analýzu dat a právních informací a také široká škála jazykových kurzů. Na závěr každého kurzu bude jeho účastníkům vydáno osvědčení o jeho absolvování.

Obsahovou náplň jednotlivých kurzů je možné po předchozí dohodě přizpůsobit požadavkům konkrétních společností a dalších zájemců.

Prohlédnout nabídku

Nabídka placených předmětů na ESF MU

Placené předměty můžete u nás na ESF MU studovat podle § 60 zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách. Abyste se mohli zapsat a chodit na přednášky s našimi studenty (v současné době probíhá výuka online), nemusíte být studentem Ekonomicko-správní fakulty ani Masarykovy univerzity. Stačí si prostě vybrat z naší nabídky aktuálně vypsaných předmětů

Bližší informace a odpovědi na nejčastější otázky najdete zde

Prohlédnout nabídku

Přihlášení k odběru newsletteru:

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.