Celoživotní vzdělávání
– naše nabídka

Akreditované studijní programy     Bakalář na zkoušku     Kurzy na míru     Studium jednotlivých předmětů

Akreditované studijní programy

Nabízíme ucelené studium celoživotního vzdělávání v rámci akreditovaných bakalářských kombinovaných studijních programů:

Finance Podniková ekonomika a management Regionální rozvoj a cestovní ruch

Kurzy na míru

Ekonomicko-správní fakulta MU nabízí v rámci celoživotního vzdělávání širokou škálu vzdělávacích aktivit vhodných pro dlouhodobé profesní vzdělávání zaměstnanců soukromých i veřejných organizací, zaměstnavatelů, podnikatelů a dalších zainteresovaných osob. V nabídce se nachází kurzy z oblasti účetnictví, daní, managementu, projektového řízení, práva, data miningu, práce s tabulkovými procesory a dalšími softwarovými nástroji pro analýzu dat a právních informací a také široká škála jazykových kurzů. Na závěr každého kurzu bude jeho účastníkům vydáno osvědčení o jeho absolvování.

Obsahovou náplň jednotlivých kurzů je možné po předchozí dohodě přizpůsobit požadavkům konkrétních společností a dalších zájemců.

Prohlédnout nabídku

Nabídka placených předmětů na ESF MU

Placené předměty můžete u nás na ESF MU studovat podle § 60 zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách. Abyste se mohli zapsat a chodit na přednášky s našimi studenty (v současné době probíhá výuka online), nemusíte být studentem Ekonomicko-správní fakulty ani Masarykovy univerzity. Stačí si prostě vybrat z naší nabídky aktuálně vypsaných předmětů

Bližší informace a odpovědi na nejčastější otázky najdete zde

Prohlédnout nabídku

Přihlášení k odběru newsletteru:

Načítám...

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.