Fakulta přivítala středoškolské studenty z programu MiniErasmus

11. 12. 2019 Anna Mašátová

Ve dnech 24.–27. listopadu 2019 proběhl první oficiální ročník programu MiniErasmus, který organizuje Future Generation Europe, a Ekonomicko-správní fakulta MU přivítala na zahájení programu více než stovku studentů středních škol, kteří se do programu zapojili.

Část studentů, která si vybrala ESF MU, strávila na půdě fakulty tři nabité dny, plné vysokoškolských přednášek, workshopů a dalších aktivit, které jim zajisté napomohou ve výběru vysoké školy.

Hned v úvodu na středoškoláky čekaly drobné dárky a přivítání od proděkanky pro vnější vztahy a marketing, vedoucí studijního oddělení, a studentky navazujícího magisterského studia, která je také provedla po areálu fakulty a sdílela s nimi své zážitky ze studia.

Po návštěvě vybraných přednášek studenti vyzkoušeli také oběd v menze a následně se zúčastnili např. workshopu Klubu investorů, MUNIE či Zvol si info.

Kromě některých fakult z Masarykovy univerzity se do programu zapojilo také VUT a VFU Brno.