Dopis děkana ESF MU studentům

25. 9. 2020 Antonín Slaný

Milé studentky, milí studenti,
ač jsme všichni věřili, že se tak nestane, ocitáme se nyní v podobné situaci jako na jaře. Opět jsme závislí na aktuálním vývoji pandemie Covid-19 a prakticky denně musíme reagovat na měnící se opatření vlády a hygienické stanice. Nezbývá mi, než Vás opět požádat o trpělivost a toleranci. Věřím, že společně i tuto mimořádnou situaci zvládneme.

Obracím se na Vás nyní se stručným souhrnem aktuální situace na Ekonomicko-správní fakultě:

1. VÝUKA bude probíhat po celou dobu podzimního semestru 2020 podle naplánovaného rozvrhu v  bezkontaktním režimu, tzn., že v době rozvrhované výuky budou probíhat přednášky či semináře online prostřednictvím aplikací Studium OnLine, MS Teams, či jiné vhodné platformy.
  2. ZKOUŠKY budou s největší pravděpodobností také probíhat online. Podrobnosti se dozvíte v průběhu semestru od garantů jednotlivých předmětů.
  3. BUDOVA FAKULTY bude otevřena tak, abyste mohli navštívit knihovnu, individuálně konzultovat závěrečné práce s vedoucím atp. Režim vstupu do budovy bude aktuálně upravován podle epidemiologické situace. Platí povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách fakulty. Dbejte také na dodržování předepsaných 2 metrových rozestupů a zvýšených hygienických opatření, zejména používání dezinfekce.

Prosím, respektujte všechna opatření, která přijímáme pro naši společnou bezpečnost a s cílem vést výuku maximálně efektivně, i když s mnoha omezeními.

O aktuálním dění Vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu https://www.econ.muni.cz/koronavirus a na sociálních sítích.

Současná doba je značně neobvyklá a nejistá. Mohu Vám však slíbit, že já i všichni naši vyučující uděláme maximum pro to, aby to na průběh Vašeho studia mělo co možná nejmenší vliv. Neostýchejte se na nás obrátit s dotazy či problémy, protože my jsme tu pro Vás.

S přáním pevného zdraví a veselé mysli
Antonín Slaný
Váš děkan