Cena prof. Vencovského pro katedru financí

24. 11. 2017 Oleg Deev

Zleva na fotografii Dagmar Linnertová a Veronika Kajurová

Dagmar Linnertová z katedry financí získala první místo v soutěži o cenu prof. Františka Vencovského, která byla vyhlášena na konferenci "Konkurenceschopnost podniků v souvislosti s fiskální a monetární politikou" za příspěvek "The impact of loose monetary policy on competitiveness of Czech firms", který napsala společně s Veronikou Kajurovou z Mendelovy univerzity.

Konferenci pořádala Vysoká škola finanční a správní pod záštitou guvernéra České národní banky Jiřího Rusnoka a vyhlášení vítězů proběhlo dne 16. listopadu 2017 v České národní bance. Příspěvek byl vytvořen již ve spolupráci s nově vznikajícím výzkumným institutem Institute of Financial Complex Systems.