Cena děkana pro akademické pracovníky a mladé vědce

11. 12. 2020 Daniela Marcollová

Cílem soutěže pro akademické pracovníky a pracovnice je ocenit nejlepší vědecké práce v oboru ekonomie a managementu zpracované na Ekonomicko-správní fakultě MU a podpořit tak kvalitu vědecké práce a publikačních výstupů akademických pracovníků fakulty. Soutěžními díly mohou být odborné vědecké články a odborné monografie vydané v roce 2019.

Cílem soutěže pro mladé vědecké pracovníky a pracovnice do 35 let je motivovat studenty a mladé akademické pracovníky fakulty k dosahování vynikajících vědecko-výzkumných výsledků především v oblasti publikačních aktivit a posílit prestiž vědecké práce v oblasti ekonomických věd na fakultě.
Cenu lze udělit za vynikající knižní nebo časopiseckou publikaci v oblasti ekonomických věd, nebo za vynikající ekonomickou učebnici, nebo za participaci v prestižní mezinárodní vědecko-výzkumné grantové soutěži, nebo za vyžádanou prezentaci ve prospěch vědy na prestižních fórech renomovaných institucí.

Podrobné informace o soutěžích včetně formulářů přihlášek naleznete na webu fakulty.