Online rozhovor s proděkany pro studium

14. 4. 2020 Ekonomicko-správní fakulta MU

Sledujte živé vysílání z Ekonomicko-správní fakulty MU, ve kterém budou na otázky ohledně studia a dokončení semestru na jaře 2020 odpovídat proděkan pro prezenční studium Martin Kvizda a proděkan pro kombinované studium Petr Valouch. Dotazy budou klást senátorky Jana Švecová a Alexandra Bečková. Zapojit se můžete i vy prostřednictvím chatu.

Živé vysílání z fakulty se uskuteční ve středu 15. 4. v 10.00 hod. Stačí kliknout na odkaz s živým přenosem nebo stream najdete v době vysílání i na fakultním YouTube kanálu.

Máte jedinečnou možnost pokládat otázky přes chat živého vysílání. Pro kladení otázek musíte být přihlášeni do Google účtu. Dotaz zadáte do panelu živý chat, který se zobrazí vedle videa, v případě portrait režimu (např. na mobilním zařízení) pod videem. Ukázka na obrázku níže.

Místo pro pokládání otázek v chatu živého vysílání.